bułka z masłem

Oceniamy: Bułka z Masłem

W ostatnim tygodniu wybraliśmy się w podróż po Podlasiu i dzięki temu mieliśmy okazję odwiedzić bistro “Bułka z masłem” w Białymstoku.

Co sprawiło, że odwiedziliśmy bistro “Bułka z masłem”?

Poszukiwaliśmy miejsca na smaczne śniadanie blisko centrum Białegostoku i tak oto powędrowaliśmy w podróż po Google Maps (ocena w Google moja firma 4.4/5 na dzień 8.11.2022). Bardzo szybko natrafiliśmy na “Bułkę z masłem”. Bistro zlokalizowane jest w samym centrum Białegostoku i obok odnajdziemy wiele restauracji, trudno jednak znaleźć coś ciekawego pod kątem śniadań. Dlatego właśnie szybko zdecydowaliśmy się odwiedzić właśnie to miejsce. Jak się później okazało…

Jak oceniamy bistro “Bułka z masłem”?

Był to bardzo dobry wybór. Nie zawiedliśmy się.  Nasza ogólna ocena tego punktu gastronomicznego to 17 / 20. 

Jedzenie i napoje – 4.0/5
– Smak, świeżość, podanie
Od razu po spojrzeniu na talerz widać, że wszystko jest świeże i dba się o dobór produktów. Po zasmakowaniu się w daniach mogliśmy to tylko potwierdzić. Jako, że jest to lokal skoncentrowany w głównej mierze na śniadaniach tak oto nasz wybór padł właśnie na jajecznicę oraz wrapa. Cappuccino znakomite – polecam. Dlaczego brakuje 0.5 do maxa? Świeże, smaczne dania , jednak brakuje tu czegoś by pięknie komponowały się na talerzach. Wiem, wiem to śniadanie i bistro i szczegół… ale udowodnimy, że ten szczegół mógłby być nieco bardziej dopracowany, a zjadałoby się to już wzrokiem w momencie podania.

bistro bułka z masłem

Karta menu – 4.5/5
– Wybór dań, cena, przejrzystość, czystość

Oj uwielbiamy oceniać karty menu bo sami specjalizujemy się w ich tworzeniu i projektujemy na co dzień. Krótko mówiąc karta jest bardzo, bardzo dobra. No i pytanie, dlaczego nie znakomita? Ma w sobie wszystko to co powinna mieć karta menu. Czysta, nieponiszczona, czytelna i przejrzysta treść, dopasowana graficznie, mieszcząca się na stoliku i w dłoni, szybko można odnaleźć to co nas najbardziej interesuje… jednak brak jej duszy, czyli akcentu, który sprawi, że tę kartę menu i restaurację zapamiętamy najdłużej. Nie będziemy się tu rozwodzić nad tematem i opisywać co by to mogłoby być bo nie jest to na to miejsce – jeśli jednak jesteś ciekawy zapraszamy do naszych artykułów na blogu, gdzie niejednokrotnie podpowiadamy jak wyglądają idealne karty menu.

Obsługa –4.0/5
– Czas oczekiwania, poziom obsługi

Jeśli chodzi o serwis było standardowo, dobrze, bez zarzutów. Może nieco długo oczekiwaliśmy pomimo praktycznie pustego lokalu stąd taka ocena.

Lokal gastronomiczny – 4.5/5
– Wystrój, umeblowanie, wygląd z zewnątrz, lokalizacja, czystość

Trudno tu się do czegoś przyczepić. Czysto, przyjemnie ale bez żadnego zaskoczenia – jak w nowoczesnym bistro. No może obrazy/plakaty na ścianach zasługują na wyróżnienie.

Czy polecamy bistro “Bułka z masłem”?

Oczywiście. Idealne miejsce na przepyszne śniadanie w samym centrum Białegostoku i to w odpowiedniej cenie. Zapraszamy na pyszności.

Tagi wpisu: oceniamy restauracje, najlepsze restauracje, restauracja śniadaniowa Białystok, gdzie zjeść śniadanie Białystok, projekt karty menu śniadaniowej, bistro bułka z masłem.

Dodaj komentarz